Produkter under overstående bruksområde. Et produktet kan også være listet under andre bruksområder.

Navn
Deklarasjonsnr
Miljøvennlig
28% HCl with inhibitor600617 
2-Butoxyethanol303638 
Acetic acid 80 %190439 
ACIDGEN HA76006 
AG-7190443 
AI-1190431 
AI-4190440 
ARCASOLVE HT ENZYME110374 
ARCASOLVE HT STARCH BREAKER110375 
ARCASOLVE XANTHAN BREAKER110376 
AXL-NS190432 
AXL-P312101 
BF-10L312102 
BREAKER J2182958 
BR-EHT312104 
BR-ELT312105 
BR-HT-M312106 
BrightWater EC9368A92039 
BrightWater EC9378A306410 
BrightWater EC9660A306604 
CARBOLITE ALLE STØRRELSER130224 
CC-1190433 
Citric acid190434 
DF-2190441 
Ethylene Glycol312114 
Ferrotrol-210C603269 
Formic acid 21.25 %312103 
Formic acid 85 %190429 
Glycolic acid 70 %190428 
GS-HT312107 
Hydrochloric Acid (25 - 37%)40736 
HYDROCHLORIC ACID 10% H1051756 
HYDROCHLORIC ACID 15% H1517101 
Hydrochloric acid 34 %190435 
HYDROCHLORIC ACID 36% UNINHIBITED H3617102 
HYDROXYACETIC ACID L22L52701 
INTENSIFIER Y117124 
INTENSIFIER Y6110957 
K240 Shale Inhibitor321111 
KCL-B190436 
LGC-C-M1312108 
LGC-C-M3312109 
LGC-G-M1312110 
LGC-G-M3312111 
LGC-H-M1312112 
LGC-H-M3312113 
LOW-AROMATIC BASE OIL J510110168 
Nalco ASP161306409 
NE-2190438 
NE-3190437 
Optiprop G2 coated CarboHSP312115 
Optiprop G2 coated Carbolite312116 
Optiprop G2 coated CarboProp312117 
Optiprop G2 coated Silica sand all sizes312118 
PGA-C312119 
PGA-H312120 
Potassium Iodide190430 
RSC 1842317048 
Sand (all grades)150330 
Silica sand all sizes312124 
SinterBall307179 
SinterBlast307178 
SinterLite307180 
SinterLiteLock307177 
SODA ASH190442 
Sodium Erythorbate190427 
Solidless Kill Pill only containing Sodium Bromide600605 
STABILIZING AGENT L40050188 
XLB-D312121 
XLB-IBW312122 
XLB-IBWL323337 
XLZ-I312123