Miljødirektoratet har besluttet å nedlegge nettstedet Produktinformasjonsbanken (PIB). Informasjon om kjemiske produkter på PIB blir ikke lenger vedlikeholdt. Virksomheter som publiserer sikkerhetsdatablad på PIB må finne alternativ publisering innen 2. mai 2018. Etter denne dato vil PIB ikke lenger være tilgjengelig.

Produkter under overstående bruksområde. Et produktet kan også være listet under andre bruksområder.

Navn
Deklarasjonsnr
Miljøvennlig
Acecool 5679323789 
AL-210076363 
BONDERITE L-MR 72-1309945 
CoolWay Eal EP600923 
ISOGRIND 13081512 
ISOGRIND A 5080639 
KOOL-ALL 24476361 
KOOL-ALL 24876362 
TRIM E950318839 
Vulsol MSF 5200321758